Harmonogram wywozu zmieszanych odpadów komunalnych z terenu gminy Błonie w 2017r.

Rejon I

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (wtorek). Rejon obejmuje ulice:

Błonie:
Aksamitna, Bieniewicka, Kwiatowa, Mikołaja z Błonia, Mokra, Niecała, Nowomiejska, Plantowa, Przeskok, Sadowa, Sochaczewska, Towarowa
Piorunów
Bieniewice
ul. Purzyckiego od trasy do torów
Witanów całe osiedle:
Błońska do przejazdu, Cisowa, Dojazdowa, Dolna, Działkowa, Fiołkowa, Gwiaździsta, Jodłowa, Miodowa, Południowa, Prosta, Spokojna, Św. Andrzeja, Wesoła, Wschodnia , Zachodnia
Bieniewo Wieś
Marysinek
Nowa Wieś

Terminarz odbioru odpadów:

Styczeń – 10, 24
Luty – 7, 21
Marzec – 7, 21
Kwiecień – 4, 18
Maj – 2, 16, 30
Czerwiec – 13, 27
Lipiec – 11, 25
Sierpień – 8, 22
Wrzesień – 5, 19
Październik – 3, 17, 31
Listopad – 14, 28
Grudzień – 12, 26

Harmonogram do pobrania

Rejon II

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (środa). Rejon obejmuje ulice:

Błonie:
Osiedle Mazowiecka :
Kamosińskiego, Mazowiecka, Polna, Poprzeczna, Solidarności, Spacerowa, Staszica, Szarych Szeregów, Szparagi, Wąska, Powstańców (od nr1 do końca drogi lokalnej), Sochaczewska do Modlińskiej, Łąki ( od ul. Grodziskiej w stronę Milęcina), ul. Grodziska od przejazdu
Górna
Żukówka
Radonice
Konstantów

Harmonogram odbioru odpadów:

Styczeń – 11, 25
Luty – 8, 22
Marzec – 8, 22
Kwiecień – 5, 19
Maj – 3, 17, 31
Czerwiec – 14, 28
Lipiec – 12, 26
Sierpień – 9, 23
Wrzesień – 6, 20
Październik – 4, 18
Listopad – 1, 15, 29
Grudzień – 13, 27

Harmonogram do pobrania

Rejon III

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (czwartek). Rejon obejmuje ulice:

Białutki, Białuty, Górna Wieś, Łuszczewek Nowy , Łuszczewek Stary,
Nowa Górna, Pass, Rochaliki, Wawrzyszew, Wola Łuszczewska
Bieniewice:
Błońska od przejazdu do ronda, Gimnazjalna, Majowa, Makowa, Św. Jana
Faszczyce Stare za parkiem
Faszczyce Nowe

Harmonogram odbioru odpadów:

Styczeń – 12, 26
Luty – 9, 23
Marzec – 9, 23
Kwiecień – 6, 20
Maj – 4, 18
Czerwiec – 1, 15, 29
Lipiec – 13, 27
Sierpień – 10, 24
Wrzesień – 7, 21
Październik – 5, 19
Listopad – 2, 16, 30
Grudzień – 14, 28

Harmonogram do pobrania

Rejon IV

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (piątek). Rejon obejmuje ulice:

Błonie:
Fabryczna, Faszczycka, Kwiatów Polnych, Słoneczna, Uśmiech, Moniuszki, Składowa, Łąki (od drogi na Milęcin w stronę Rokitna), Nowakowskiego (od ronda do Rokitna), 3-go Maja, Asnyka, Engelmana, Ogrodowa, Poniatowskiego
(od trasy poznańskiej do ronda), Przejazd, Staszica (od Engelmana do trasy), Szkolna (od Nowakowskiego do Wiejskiej), Wiejska
Faszczyce Stare do parku (małe numery)
Rokitno

Harmonogram odbiorów odpadów:

Styczeń – 13, 27
Luty – 10, 24
Marzec – 10, 24
Kwiecień – 7, 21
Maj – 5, 19
Czerwiec – 2, 16, 30
Lipiec – 14, 28
Sierpień – 11, 25
Wrzesień – 8, 22
Październik – 6, 20
Listopad – 3, 17
Grudzień – 1, 15, 29

Harmonogram do pobrania

Rejon V

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (wtorek). Rejon obejmuje ulice:

Błonie:
Batalionów Chłopskich, Cicha, Dobrzyńskiego, Graniczna, Jasna, Karczewskiego, Klonowa, Krzywa, Lesznowska, Modlińska do mostu, Nadrzeczna, Niemstaka, Passowska, Piaskowa, Wierzbowa, Zacisze, Zapomniana
Bramki
Dębówka – małe do nr 21

Harmonogram odbioru odpadów:

Styczeń – 3, 17, 31
Luty – 14, 28
Marzec – 14, 28
Kwiecień – 11, 25
Maj – 9, 23
Czerwiec – 6, 20
Lipiec – 4, 18
Sierpień – 1, 15, 29
Wrzesień – 12, 26
Październik – 10, 24
Listopad – 7, 21
Grudzień – 5, 19

Harmonogram do pobrania


Rejon VI

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (środa). Rejon obejmuje ulice:

Dębówka od nr 22
Bieniewice :
Akacjowa, Dzikiej Róży, Miła, Orzechowa, Osiedlowa, Polowa, Różana, Słowicza, Szarotki, Świerkowa, Strażacka, Błońska od ronda w stronę Dębówki
Błonie:
Chopina, Emilii Plater, Jagiellońska, Kopernika, Legionów, Łukasińskiego, Macieja z Błonia, Mała, Poniatowskiego od Legionów do torów, Reymonta, Sowińskiego, Śląska

Harmonogram odbioru odpadów:

Styczeń – 4, 18
Luty – 1, 15
Marzec – 1, 15, 29
Kwiecień – 12, 26
Maj – 10, 24
Czerwiec – 7, 21
Lipiec – 5, 19
Sierpień – 2, 16, 30
Wrzesień – 13, 27
Październik – 11, 25
Listopad – 8, 22
Grudzień – 6, 20

Harmonogram do pobrania

Rejon VII

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (czwartek). Rejon obejmuje ulice:

Błonie:
11-tego listopada, Armii Krajowej, Brzozowa, Jaśminowa, Kościuszki, Krótka, Mickiewicza, Narutowicza, Nowa, Okrężna, Okrzei, Piłsudskiego ( od Okrzei do mostu), Poniatowskiego (od Mickiewicza do Nowakowskiego), Poznańska, Rynek , Sienkiewicza, Szkolna (od ul. Nowakowskiego do Mickiewicza), Targowa, Jana Pawła, Warszawska, Wspólna, ul Powstańców (od końca drogi lokalnej w stronę Kopytowa)
Kopytów
Łaźniew
Łaźniewek
Radzików
Witki

Harmonogram odbioru odpadów:

Styczeń – 5, 19
Luty – 2, 16
Marzec – 2, 16, 30
Kwiecień – 13, 27
Maj – 11, 25
Czerwiec – 8, 22
Lipiec – 6, 20
Sierpień – 3, 17, 31
Wrzesień – 14, 28
Październik – 12, 26
Listopad – 9, 23
Grudzień – 7, 21

Harmonogram do pobrania

Rejon VIII

Odbiór odpadów co 2 tygodnie (piątek). Rejon obejmuje ulice:

Błonie:
Grażyny, Grodziska do przejazdu, Harcerska, Kolejowa, Konopnickiej, Krasickiego, Orzeszkowej, Parkowa, Piłsudskiego (od Harcerskiej do torów), Przybysza, Słowackiego, Żeromskiego
Cholewy
Bieniewo Parcela

Harmonogram odbioru odpadów:

Styczeń – 6, 20
Luty – 3, 17
Marzec – 3, 17, 31
Kwiecień – 14, 28
Maj – 12, 26
Czerwiec – 9, 23
Lipiec – 7, 21
Sierpień – 4, 18
Wrzesień – 1, 15, 29
Październik – 13, 27
Listopad – 10, 24
Grudzień – 8, 22

Harmonogram do pobrania