Oferty pracy

Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko
Mechanik pojazdów samochodowych – samochody ciężarowe

Główne zadania i obowiązki:

diagnozowanie i naprawa usterek w pojazdach i urządzeniach MZO Pruszków
naprawy mechaniczne
naprawa instalacji hydraulicznych
naprawa instalacji pneumatycznych
naprawa/ wymiana hamulców
demontaż/montaż skrzyni biegów i sprzęgła
naprawa zawieszenia

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe – kierunkowe,
mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu ciężkiego i komunalnego
praca w systemie zmianowym (6-14, 14-22)
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku, ciekawą, pełną wyzwań z możliwością rozwoju zawodowego

„Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie” sp. z o.o.  zatrudni na stanowisku elektromontera zakładowego, praca na terenie Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o. w trybie zmianowym 8 godzin.
Zakres wykonywanych prac :
– konserwacja instalacji elektrycznej
– dokonywanie drobnych remontów i napraw instalacji elektrycznej

Wymagania:
Doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych – minimum dwa lata Uprawnienia elektryczne do 1 KV
Całkowita samodzielność w działaniu
Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 1 metra

Wymagane dokumenty: CV, świadectwa z poprzednich zakładów pracy.

Kontakt telefoniczny  Adam Łaszczotko  510 203 626

„Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie” sp. z o.o.  zatrudni na stanowisku kierowca-ładowacz

Wymagane kwalifikacje kandydata:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe – co najmniej 3 letni staż pracy w zawodzie,
  • sprawność fizyczna, praca w zespole
  • nie karany

Wymagane dokumenty:

  • dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska:
    (ważne prawo jazdy kat. C,E lub C, karta kierowcy, szkolenie okresowe, badania psychotechniczne)
  • świadectwa pracy (kopie)
  • inne dokumenty, potwierdzające kwalifikacje kandydata,

Na wniosek podmiotu kandydat zobowiązany jest przedstawić oryginał dokumentu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Transportu:
Michał Woźniak
tel. kom. (0) 510 203 607
m.wozniak@mzo.pl