Harmonogram wywozu zmieszanych odpadów komunalnych na terenie miasta Pruszkowa w 2017 r.

Rejon I

Rejon obejmuje ulice:

TWORKI – Asnyka, Biała, Bliska, Bohaterów Warszawy, Bończy, Bukowa, Bursowa, Główna, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Jodłowa, Kochanowskiego, Koksowa, Kredowa, Kręta, Leszczynowa, Majowa, Mała, Mariańska, Miejska, Morska, Narutowicza, Natolińska, Paproci, Partyzantów, Piękna, Rymarska, Skargi, Sosnowa, Spokojna, Sucha, Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Torfowa, Twarda, Wapienna, Węglowa, Zacisze, Źródłowa

ŻBIKÓW – Brzezińskiego, Górna, Hortensji, Jarzynowa, Kolejowa, Konotopska, Mickiewicza, Miodowa, Narodowa, Ogrodowa, Przedszkolna, Rusałki, Rozbrat, Słoneczna, Świtezianki, Warsztatowa, Warzywna, Widok

GĄSIN – Agrestowa, Błońska, Fabryczna, Groblowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Kacza, Kowalika, Kowalska, Krzywdy-Rzewuskiego, Liliowa, Magnolii, Morelowa, Murarska, Podmokła, Południowa, Porzeczkowa, Przejazdowa, Robotnicza, Słowicza, Stolarska, Traktowa, Wąska, Winogronowa, Wiśniowa, Wróbla, Wrzosowa, Złotnicza, Żelazna Konwaliowa, Malinowa, Przechodnia, Wierzbowa

Terminarz odbioru odpadów:

Harmonogram do pobrania

Rejon II

Rejon obejmuje ulice:

OSTOJA – Adama, Andrzeja, Bema, Chrobrego, Dąbrowskiego, Edwarda, Eustachego, Jana, Kmicica, Kosynierów, Książąt Mazowieckich, Księcia Józefa, Księcia Trojdena, Łokietka, Mieszka I, Pasażerska, PCK, Sowińskiego, Stawowa, Wandy, Wojciecha, Zawiszy Czarnego, Ziemowita, Żółkiewskiego

ŻBIKÓW – Bąki, Bąkowska, Broniewskiego, Brzechwy, Chabrowa, Dąbrowskiej, Długosza, Gałczyńskiego, Graniczna, Herberta, Kasprowicza, Korczaka, Kurpińskiego, Kwiatów Polskich, Kwitnąca, Leśmiana, Miernicza, Miłosza, Nałkowskiej, Norwida, Paderewskiego, Rumiankowa, Skrajna, Słonecznikowa, Studzienna, Tęczowa, Tuwima, Warszawska, Zbigniewa, Zdziarska, Zimna

GĄSIN – Bagnista, Bogumiły, Bursztynowa, Czereśniowa, Gęsia, Inżynierska, Jubilerska, Kaletnicza, Królowej Jadwigi, Malwy, Młynarska, Pływacka, Promyka, Przesmyk, Radosna, Rekreacyjna, Syreny, Szmaragdowa, Waryńskiego, Wilcza, Zbożowa

Terminarz odbioru odpadów:

Harmonogram do pobrania

Rejon III

Rejon obejmuje ulice:

MALICHY – Aleje Jerozolimskie, Błękitna, Chmielna, Czarnieckiego, Daleka, Dolna, Gościnna, Górska, Kaczanowskiego, Krakusa, Krótka, Lazurowa, Lotników, Niezapominajki, Okopowa, Orchidei, Pęcicka, Podbipięty, Potrzebna, Raszyńska, Sadowa, Sasanki, Spacerowa, Stokrotki, Strumykowa, Szarotki, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zamiejska, Zamienna, Zecerska

TWORKI – Aleje Jerozolimskie, Niska, Piaskowa, Przeciętna, Wysoka

ŻBIKÓW – 3-go Maja, Bociania, Bristol, Chłodna, Cicha, Cicheckiego, Ciechanowska, Ciepła, Duchnicka, Kielecka, Lisieckiego, Łączniczek AK, Łąkowa, Ołtarzewska, Otwocka, Ożarowska, P.O.W, Pętelki, Piotrkowska, Poznańska, Przy Potoku, Rysia, Willowa, Wincenty Jaroszewskiej , Wiosenna, Wolfram, Żabia, Żbikowska, Żytnia

CENTRUM – Apteczna, Chopina, Daszyńskiego, Dobra, Drzymały, Kościuszki, Miry Zimińskiej Sygietyńskiej, Mokra, Moniuszki, Niecała, Niepodległości, Obrońców Pokoju, Olszowa, Ołówkowa, Owocowa, Parkowa, Plantowa, Powstańców, Przemysłowa, Pułaskiego, Radnych, Reja, Różana, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sportowa, Stalowa, Szczęsna, Śląska, Wróblewskiego

Terminarz odbioru odpadów:

Harmonogram do pobrania

Rejon IV

Rejon obejmuje ulice:

OSTOJA – Anny Jagiellonki, Armii Krajowej, Barbary, Batorego, Bolesława Mazowieckiego, Danuty, Elżbiety, Focha, Grażyny, Haliny, Ireny, Kasztanowa, Krystyny, Ludwika, Mieczysława, Piotrusia, Ryszarda, Stanisława, Sylwestra, Tadeusza, Waldemara, Zdzisława, Zenona

ŻBIKÓW – Baczyńskiego, Granitowa, Diamentowa, Długa, Guzikowa, Kamińskiego, Kowalskiego,Ludowa, Łódzka, Mostowa, Pańska, Pilnikowa, Platynowa, Płocka, Reymonta, Rolnicza, Siedlecka, Słowackiego, Szkolna, Szyłkiewicza, Teresy Danielewicz, Wesoła, Zachodnia, Złota

CENTRUM – 1 Sierpnia, 2 Sierpnia, Akacjowa, Al.Wojska Polskiego, Anielin, Anielki, Antka, Armii Krajowej, Berenta, Brwinowska, Brzozowa, Cegielniana, Ceramiczna, Czerwonych Maków, Dębowa, Działkowa, Faraona, Gomulińskiego, Gordziałkowskiego, Helenowska, Hubala, Jasna, Jastrzębia, Katarynki, Komorowska, Kopernika, Kościelna, Kraszewskiego, Latter, Letniskowa, Lipowa, Marii, Miedziana, Monte Cassino, Niecała, Niklowa, Ołowiana, Placówki, Pogodna, Polna, Potulickiego, Prusa, Przeskok, Przytorowa, Rzeckiego, Sprawiedliwości, Srebrna, Staszica, Ślimaka, Targowa,Trójkątna, Wańkowicza, Wołowskiego, Zakątna, Zasławskiej, Żwirowa

Terminarz odbioru odpadów:

Harmonogram do pobrania