Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Inspektor sortowni

Inspektor sortowni

Miejsce pracy Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie sp z o.o  ul. Stefana Bryły 6,05-800 Pruszków.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

Zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad instalacją mechaniczną , biologiczną , produkcją paliwa alternatywnego,
  • koordynacja i ustalanie praca na instalacjach z kierownictwem,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP, ppoż oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie,
  • dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy,
  • raportowanie przebiegu procesu produkcji,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • obowiązkowość, sumienność, dyspozycyjność,
  • uczciwość , rzetelność,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazna atmosfera pracy.