Zapraszamy w fantastyczną ekologiczną podróż! Wystarczy pobrać e-book „EKOBOHATER TO JA!”, który dostarcza mnóstwo wiedzy i świetnej zabawy. Projekt powstał przy współpracy Urzędu Miasta Pruszkowa, Miejskiego Zakładu Oczyszczania oraz firmy Rekopol.

E-book „EKOBOHATER TO JA!” to znakomity przewodnik po ekologii, który prezentuje codzienne działania przyczyniające się do ochrony naszej planety. Musimy pamiętać, że proste czynności są kluczem do skuteczności. Codzienna praktyka w postaci segregacji śmieci, oszczędzania wody czy wyłączania światła stanowią ważne działanie na rzecz środowiska.

Pobierz e-book „EKOBOHATER TO JA!”.  Znajdziesz w nim poradnik dotyczący zasad segregacji odpadów, eko ciekawostki, łamigłówki. To porcja świetnej zabawy! A do tego zasady EkoBohatera! Pamiętaj – oszczędzaj wodę, kiedy myjesz zęby, a na zakupy bierz torbę wielorazową. Proste? Bardzo! To działania dla małych i dużych EkoBohaterów!

Łączymy zabawę z nauką! E-book „EKOBOHATER TO JA!” zabierze Was w niezapomnianą podróż. Wprowadzajmy nasze dzieci w świat ekologicznych zachowań. E-book „EKOBOHATER TO JA!” pozwala efektywnie i miło spędzić czas w rodzinnym gronie, a przy tym wypracować właściwe zachowania w zakresie ekologii. Pamiętajmy, że jako dorośli musimy dawać przykład naszym dzieciom i uświadamiać im znaczenie codziennych praktyk.

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch zachęca wszystkich zainteresowanych do pobrania e-booka „EKOBOHATER TO JA!”. Pruszków to miejsce, w którym odpowiedzialnie podchodzimy do ekologii i troski o środowisko. Wspólnie działamy z myślą o naszej planecie!

E-book „EKOBOHATER TO JA!” to kolejna część projektu edukacyjnego przygotowanego przy współpracy Urzędu Miasta Pruszkowa, Miejskiego Zakładu Oczyszczania Sp. z o.o. w Pruszkowie oraz firmy Rekopol. Działamy wspólnie dla dobra naszej planety.

Przypominamy o wystawie plenerowej „BĄDŹ EKOBOHATEREM” w Parku Kościuszki. Zapraszamy!

 

Do pobrania:

Udostępnij wiadomość