Skontaktuj się z nami

Prezes Spółki
Władysław Kącki
tel. +48 (022) 758 20 67 | prezes@mzo.pl

Dyrektor Pionu Finansowo Księgowego
Anna Belka
tel. kom. (0) 510 203 604 | a.belka@mzo.pl

Dyrektor Pionu Ochrony Środowiska i Marketingu
Ewa Tabor
tel. kom. (0) 510 203 646 | e.tabor@mzo.pl

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Prakseda Korzeniowska
tel. kom. (0) 510 203 677 | p.korzeniowska@mzo.pl

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
Anna Bicz
tel.+48 (022) 758 66 08 | a.bicz@mzo.pl

Kierownik Działu Kadr
Urszula Moskwa
tel.+48 (022) 759 56 16 | kadry@mzo.pl

Kierownik Działu Transportu
Michał Woźniak
tel. kom. (0) 510 203 607 | m.wozniak@mzo.pl

Kierownik Działu Obsługi Technicznej
Piotr Stefaniuk
tel. kom. (0) 515 258 484 | p.stefaniuk@mzo.pl

Kierownik Magazynu
Teresa Omen
tel. kom. (0) 510 203 630

Kierownik Instalacji Mechaniczno Biologicznego Przetwarzania Odpadów
Agnieszka Waleniak
tel. kom. (0) 510 203 606 | a.waleniak@mzo.pl

Kierownik Działu Ochrony Środowiska i Recyklingu
Karol Barański
tel. kom. (0) 510 203 647 | k.baranski@mzo.pl

Godziny pracy

Dział obsługi klienta:
7.00 – 15.00 (pn-pt)
Biuro: 7.00 – 15.00 (pn-pt)
Kasa: 8.00 – 14.00 (pn-pt)

Telefon

+48 (022) 758 20 63
+48 (022) 758 20 67
+48 661 300 100
+48 510 203 660
Fax:
+48 (022) 429 48 29

E-mail

Sekretariat
sekretariat@mzo.pl
Dział Obsługi Klienta
dok@mzo.pl

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów

NOWE GODZINY OTWARCIA PSZOK:
WTOREK 8.00-15.30
ŚRODA 8.00-15.30
CZWARTEK 10.30-18.00
PIĄTEK 10.30-18.00
SOBOTA 8.00-15.30
Telefon:
(0) 510 203 640
E-mail:
punkt@mzo.pl

Formularz kontaktowy

2 + 2 = ?

Jak dojechać